sobota, 20 kwietnia 2013

Testy i teściki...

Jak ten czas szybko leci, nie sądzicie? Jeszcze niedawno mieliśmy początek roku szkolnego: wściekaliśmy się, że wakacje tak szybko upłynęły, wskakiwaliśmy w galowe stroje i ruszaliśmy na ponowne spotkanie ze szkołą. 
Cóż się więc stało? Cholerny czas przyspieszył i w ten oto sposób mamy już połowę kwietnia! Nie mam pojęcia, jak (i kiedy!) to się stało.
Chyba w jeszcze większym szoku są gimnazjaliści, nie mylę się? Zwłaszcza uczniowie trzecich klas. Już w ten wtorek rozpoczną się egzaminy, które zaważą o ich przyszłości! Ciekawe - stresują się, czy podchodzą do tego ze spokojem? Powtarzają materiał od miesiąca, czy jeszcze się za to nawet nie wzięli? Obstawiam to drugie :D 
Jak to będzie, zobaczymy już wkrótce.

Gorzej się mają licealiści. Podczas testów gimnazjalnych klasy pierwsze i drugie we wtorek i w środę lekcje mają najzwyczajniej w świecie, jedynie czwartek, kiedy to trzecioklasiści spróbują uporać się z językiem angielskim, będzie wolny. Zaś już niebawem po raz ostatni porozmawiamy z naszymi znajomymi z klas licealnych - w końcu im w głowie już tylko nauka, nie mylę się? ;) Matury nadchodzą wielkimi krokami, to z całą pewnością przeraża. Ale cóż - uczniowie naszej szkoły mieliby sobie nie poradzić? No way!

Ale z innej strony: to już kwiecień! Do końca roku dzieli nas coraz mniej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz